Android & Android Tablet Pc'ler

Android Tablet Pc'ler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Android Tablet Pc'ler

Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Haz. 19, 2010 2:35 pm

Android Tablet Pc'ler Bilgi ve Modeller

Evet Arkadaşlar bir süredir bu ürünü takip ediyordum ve bu ürün piyasaya 2,5 ay önce (15 Nisan 2010 ) Tarihinde çıkmasına rağmen ve bir çok kullanıcısının olmasına rağmen en büyük eksiği türkiye'de bu konu hakkında bir wep sitesi olmamasıydı.Ben bu eksikliği gördüğüm için bu konu hakkında bir forum sitesi kurmak ve türkiye'ninde bir android hakkında bir forum sitesi olsun diye 19 Haziran Günü İtibari ile Bu siteyi Kurmaya Başladım.

Bu tablet pclerde yok yok neredeyse 800 mhz işlemci 128 mb ram var sımdılık ama ılerde yukselecegınde emını 256 mb ram ve çift çekirdek işlemcili tabletlerde çıtkı bu tabletlerde android 1,5 yüklü çoğunda ve türkçe dil destegi mevcut bizde vınn,jet gibi usb modemleri takıp 3g internetli wi-fi li üstünde kamera ile görüntülü görüşme desteği veren modelleride mevcur.Bunlar en son çıkanlarının görümleri ipad 'la neredeyse aynı tek fark bunlar 7-8 inç ipad lar 9 inç civar birde tabi işletim sistemi fark var.

Neyse olayın özü google andorid işletim sistemi sayesinde 200 binden fazla ücretsiz oyun ve uygulama yüklene biliyor kendi hafızaları 4 Gb fakat 32 Gb kadar havıza kartı yada usb flash dısk takıla bılır simdilik tek gordugum eksılerı buletooth olmaması onuda ben programlar ile çözmeye çalışısyorum .

Bu ürünü nereden ve ucuzua nasıl alabilirim ?

Bu ürünler ilk olarak Çin Online satış siteleri ve Peşine Ebay'da satışa çıktı ve hemen peşinede Gittigidiyor'da da yerini aldı.Şuan sadece türkiye'de Gittigidiyor'da satılıyor fakat biz biliyoruzki en kısa zamanda bir çok yerde satışa çıkacaktır.
Bu ürünü ucuz almak istiyorsanız en iyi yöntemini biz sizin için sunduk ve sitemizde en ucuza satışalar başlatdık

Bu yazıyı nıyemı yazıyorum cunku bence bu ürün türkiye ve dünyada patlama yapacak ve yakın cagda cok fazla kullanıcı olucak turkıyede ılk kullanlarda olarak bunu yazmayı dusundum ve Bu forum sitesini kurdum.=)

Bu ürün sayesinde tv ilzeye bilir radyo dinleye bilir mail lerinize baka bilir banka hesaplarınızı rahtlıkla kontrol edebilirsiniz.İnternetden hd ekranı ile film yada video izleye bilir.3d kalite ile çok güzel oyunlar oynaya bilirsiniz.Hem eglence hemde muhtesem bir iş aleti bir üründür bu.

Umarım Sitemiz İyi bir kitleye sahip olur. Saygılarımla Erkan ARANCI

En son Admin tarafından Çarş. Haz. 23, 2010 4:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://android.turkforumpro.com

Geri: Android Tablet Pc'ler

Mesaj tarafından subikol Bir Paz Haz. 20, 2010 2:48 pm

Forum siten hayırlı olsun. Smile
İyibeydeki mesajlarınıda okudum yabancı siteleride araştırdım.
Merak ettiğim.
İnternete rahatlıkla girilebiliyor mu?
İyibeyde ve diğer sitelerde genelde işletim sistemi tipi özellikler tartışılıyor.
Android işletim sistemi java ve flash destekliyor mu?
yani youtube v.b sitelerden video izlemek mümkün mü?
Ram attırmak mümkün mü?
Merak ettiğim bir çok soru vardı aklıma geldikçe sorarım artık.

e-baydaki 7'' lik netbooklar gibi hayal kırıklığına benzemeyen bir ürüne benziyor.

cyclops

subikol

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Haz. 20, 2010 2:50 pm

Ram Miktarı 128 olanlar için internetde video izlemek sıkıntı evet desetkliyor flash var ama donmalar oluyor bence almısken 256 mn ram olanlarında al sonradan yukseltmek mumkun degıl
Admin
Admin

Mesaj tarafından subikol Bir Paz Haz. 20, 2010 2:55 pm

divx, mpeg formatları
excell,word tipi yada benzeri programlar android işletim sisteminde mevcut mu?
wirelles kapsama alanı iyidir heralde Smile
kullandığın ve şikayetçi olduğun bir özelliği var mı?
10.2 inc olup win7 işletim sistemli olanlarındanda buldum bir kaç bağlantımda. şuan araştırıyorum.

subikol

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Haz. 20, 2010 2:57 pm

divx, mpeg formatları
excell,word tipi yada benzeri programları Destekliyor.Wireles Kapsamı Fena Değil.kullandığın ve şikayetçi olduğun bir özelliği şimdilik yok
Admin
Admin

Mesaj tarafından dj_myman Bir Perş. Haz. 24, 2010 2:12 pm

siten hayırlı olsun Very Happy
tablet pc nasıl format atılacağını anlatabilirmisin.
birde siteye tablet pc ile ilgili program eklemiyi düşünüyormusun.

dj_myman

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Haz. 24, 2010 3:15 pm

Sagolasın =)

oyun,uygulama,tema baslı altında tablet pc'ler ıcın uyumlu olanları mevcut ve eklemeye devam edıyorum uplond yapıyorum tek tek.Tablet pc nasıl format atılr bugun denıycem cavbı yazarım.
Admin
Admin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön